Menu

sto80stopni

opinie, rady, przeżycia

Coś dla gości

annn.st01

Hej. Znowu sie opuściłam. Ale... zaczęłam pracę. :) iii próbujemy dać radę, ze wszystkim. Mniejsza z tym dzis o tym czym witamy gości.

Wiadomo, że to co znajduje sie na stole zależy od typu uroczystości, gości i okoliczności. Nas najczesciej odwiedzają znajomi. Wieczorny mecz lub .... jakaś inna okazja i juz jesteśmy w wiekszym towarzystwie. W takich sytucjach mamy standard przystawek. Czyli co znajduje sie u nas na stole?

Otóż:

  • Chipsy. Chyba żadna mniejsza lub wieksza impreza sie bez nich nie obejdzie.
  • Ciacha. Czyli coś na słodko byc musi. Cuksy lub placek. Obowiazkowo na stole.IMG_20170901_201238
  • Coś na ostro czyli wszystko co octowe. Ogorki korniszony, papryczka lub grzybki oczywiście w occie.

IMG_20170901_201047

  • Do ostrego również kwaśnie. Świetnie sprawdzają sie ogórki kiszonekiszone.IMG_20170901_2011071
  • Szynka, ser i świerzuchy. Czyli nasz standardowy "mega tależ" najczęściej znajduje sie na nim szynka, kiełbasa wiejska ,ser żółty, oraz świerze pomidory z ogorkiem.

To na wieczornych posiadowkach obowiazkowe przegryzki. Dodatkowo gdy spotykam sie z dziewczynami kocham owocowe szaszłyki. Czyli na długiego patyczka szaszłykowego nabijam kawałki owoców. Np. Banana, jablka, winogrona, mandarynki, ananasa czy brzoskwini. Pychota

Czesto robie szybką salatke np z zupek chinskich lub slodko kwaśna salatke z porem. Ale jednak na.to musze miec juz troszke więcej czasu.

Nie wspomniałam nic o napojach. Ale jasne jest to że zawsze sok, napoj gazowany i woda z cytryną musi być na albo pod stolem.

© sto80stopni
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci